İçmimari Tasarım ve uygulama studyosu

Anahtar teslim tam tasarım ve uygulama projeleri.

GALERİ

İçmimarlık Tasarım Dekorasyon ve Proje Uygulama

VeraConcept Türkiye'nin önde gelen içmimari tasarım, dekorasyon, özel üretim mobilya, projelendirme ve proje uygulama studyolarındandır.

Sektördeki tecrübemiz ile müşterilerimizin herzaman bir adım önde olmalarını ve gelişmiş teknoloji ile birlikte yeniliklere adaptasyonlarını tasarımlarımızla sağlıyoruz.

VeraConcept, içmimari danışmanlık, ofis, mağaza, restaurant, ve konut alanlarında kişiye özel çözümler ve hizmetler sunmaktadır.

Projelerin özgünlüğüne inanan ekibimiz, özel tasarımlarla mekanlarınıza vizyonunuzu yansıtmayı hedeflemektedir.

Tasarımda devrim zorlu gibi görünse de bu yüzden işimizi iyi yapıyoruz. Detay? .


YÖNETİM KADROMUZ


NEDEN VeraConcept

 • Kaliteli İç mimari Tasarım

  İçmimari ekibimiz tasarım ve projelendirmede tecrübe sahibidir.Sahip olduğumuz gerekli profesyonel niteliklerle, göz kamaştırıcı mekanlar ( villa, ofis, restoran, rezidans ) oluşturmak ve tasarlamak uzmanlık alanımızdır.

 • SEÇKİN TASARIMCILAR | ISTANBUL QATAR DUBAI

  İstanbul, Katar ve Dubai de projelere imza atan ekibimiz hizmetlerine istanbul iç mimari işleri eklemektedir.

 • ANAHTAR TESLİM İÇMİMARİ UYGULAMA

  Konsept aşamasından projenin uygulanması ve tamamlanması aşamalarına kadar, ekiplerimiz irili ufaklı tüm detaylara gereken özenle yaklaşmaktadır. Müşteri memnuniyeti adına inşai hizmetler ekiplerimiz gerektiğinde garanti hizmeti de sağlamaktadır.

 • ÖDÜLLÜ TASARIMCILAR

  Davetli projelere de imza atan ekibimiz, yarışmayı kazanmanın yanısıra tasarlananların uygulama sonuçlarının keyfi sayesinde işini zevkle yapmaktadır.

 • UYGUN FİYAT

  Yüksek kalitede bir iç mimari tasarımla birlikte özenli bir uygulamayı iyi bir fiyata satın almak gibisi yoktur. VeraConcept in sizlere sunduğu hizmet tam olarak budur.

 • DESTEK

  VeraConcept olarak zamanınızı ve değer yargılarınızı önemsiyoruz.Bu yüzden müşterilerimize önemli ölçüde desteksağlıyoruz.Herhangi bir konuyla ilgili sorunuzu içtenlikle cevaplamak için bir mail kadar yakınız.

İLETİŞİM

Villa, rezidans, ofis, restoran, yada otel projeniz için tasarımcılar mı arıyorsunuz? Mekanınızın inanılmaz değişimi için VeraConcept ile iletişime geçiniz.

Sizi dinlemekten keyif duyarız:

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Residence A Kule Üsküdar, İstanbul / Türkiye
T. +90 5321546934
A. Unit No: AG-PF-321 AG Tower Plot No: JLT-PH1-I1A, JLT / Dubai - UAE
T. +971 56 696 22 08

info@veraconcept.com